Klikni zde

FofrKafe - espresso bar v centru Liberce na Benešáku u radnice, v prostorách, kde, dle jedné zákaznice/pamětnice, dříve sedávali movití průmyslníci u sklenky kvalitního pití, s doutníkem a tvořili budoucnost Liberecka. 

Nabídka

V naší nabídce najdete výběrovou kávu od BeanSmith's, kde každý den je na výběr ze dvou káv na espresso a jedna je na filtru. Z espressa vám připravíme kávy bez mléka - espresso, lungo, americano, long black (případně dáme do konvičky zvlášť) a nebo s našlehanou mikro pěnou - espresso macchiato, cappuccino, flat white, café latte. Na filtru, nebo také Batch Brew pro vás máme každý den jinou kávu, kterou podáváme ve dvou velikostech. Z kávových nápojů pro vás na letní měsíce máme připraveno ledovou kávu, espresso tonic, filtr tonic, kávovou limonádu, kávu se zmrzlinou.

Letním hitem jsou vždy domácí limonádyledové čaje. V nabídce máme také Pragerovy limonády, Fentimans limonády.

Kdo by se chtěl ohřát, tak pro něj nabízíme horkou čokoládu či sypané čaje čerstvé čaje a nesmí chybět i svařák.

Máme rádi víno! a proto máme víno od Emila a Moravy. Dále u nás najdete cider od Prageru, pivo z Beranova pivovaru a také tvrdý alkohol (whiskey, rum, cognac a další).

Každý všední den pro vás připravujeme polévku a quiche - oba samozřejmě bez lepku.

Ze sladkého u nás najdete cheesecake, dorty, medové kuličky, medovníky, pavlovy, věnečky, kusové zákusky, koláče a další. Všechno je bez lepku a občas i bez cukru, RAW, bez laktózy atd. V případě zájmu je možné připravit dorty a zákusky na objednávku.

V nabídce máme i široký výběr jogurtů, kde největší pecka je jogurt s banánem, medem a ořechy. Každý den pro Vás připravujeme čerstvé sendviče, tousty, chleby, některé klasika zvířecí, ale i vegetariálnské, veganské, bezlepkové...

Samozřejmostí je i prodej zrnkové kávy.

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram

Otevírací doba:

Po - Pá: 7:00 - 19:00

So: 9:00 - 19:00

Ne: den odpočinku

FofrKafe - espresso bar
Nám. Dr. E. Beneše 13/16
460 01 Liberec

info@fofrkafe.cz
+420 725 988 879

Galerie

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2019 by FofrKafe. Proudly created with Wix.com