top of page

FofrKafe - SOUKENDA - Kavárna v centru Prahy, kousek od Náměstí republiky, v zajímavých prostorech, které nabízí různá využití. Výběrová káva od Beansmith's, vlastní bezlepkové dorty a zákusky, rychlé svačiny.

Nabídka

V naší nabídce najdete výběrovou kávu od BEANSMITH'S, kde každý den je na výběr ze dvou káv na espresso a jedna je na filtru. Z espressa vám připravíme kávy bez mléka - espresso, lungo, americano, long black (případně dáme do konvičky zvlášť) a nebo s našlehanou mikro pěnou - espresso macchiato, cappuccino, flat white, café latte. Na filtru, nebo také Batch Brew pro vás máme každý den jinou kávu, kterou podáváme ve dvou velikostech. Z kávových nápojů pro vás na letní měsíce máme připraveno ledovou kávu, espresso tonic, filtr tonic, kávovou limonádu, kávu se zmrzlinou.

Letním hitem jsou vždy domácí limonádyledové čaje. 

Kdo by se chtěl ohřát, tak pro něj nabízíme horkou čokoládu či sypané čaje čerstvé čaje a nesmí chybět i svařák.

Máme rádi víno! a proto máme víno od Emila a Moravy. Dále u nás najdete cider a také tvrdý alkohol (whiskey, rum, cognac a další).

Každý všední den pro vás připravujeme quiche - oba samozřejmě bez lepku.

Ze sladkého u nás najdete cheesecake, dorty, medové kuličky, medovníky, pavlovy, věnečky, kusové zákusky, koláče a další. Všechno je bez lepku a občas i bez cukru, RAW, bez laktózy atd. V případě zájmu je možné připravit dorty a zákusky na objednávku.

V nabídce máme i široký výběr jogurtů, kde největší pecka je jogurt s banánem, medem a ořechy. Každý den pro Vás připravujeme čerstvé sendviče, tousty, chleby, některé klasika zvířecí, ale i vegetariálnské, veganské, bezlepkové...

Samozřejmostí je i prodej zrnkové kávy.

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram

Otevírací doba:

Po - Pá: 8:00 - 20:00

So: 9:00 - 20:00

Ne: den odpočinku

FofrKafe - SOUKENDA
Soukenická 1193/15
110 00 Praha 1

info@fofrkafe.cz
+420 734 139 999

Galerie

bottom of page