top of page

Klikni zde

FofrKafe - SOUKENDA . 

Nabídka

V naší nabídce najdete výběrovou kávu od BEANSMITH'S, kde každý den je na výběr ze dvou káv na espresso a jedna je na filtru. Z espressa vám připravíme kávy bez mléka - espresso, lungo, americano, long black (případně dáme do konvičky zvlášť) a nebo s našlehanou mikro pěnou - espresso macchiato, cappuccino, flat white, café latte. Na filtru, nebo také Batch Brew pro vás máme každý den jinou kávu, kterou podáváme ve dvou velikostech. Z kávových nápojů pro vás na letní měsíce máme připraveno ledovou kávu, espresso tonic, filtr tonic, kávovou limonádu, kávu se zmrzlinou.

Letním hitem jsou vždy domácí limonádyledové čaje. V nabídce máme také Pragerovy limonády, Fentimans limonády.

Kdo by se chtěl ohřát, tak pro něj nabízíme horkou čokoládu či sypané čaje čerstvé čaje a nesmí chybět i svařák.

Máme rádi víno! a proto máme víno od Emila a Moravy. Dále u nás najdete cider od Prageru, pivo z Beranova pivovaru a také tvrdý alkohol (whiskey, rum, cognac a další).

Každý všední den pro vás připravujeme polévku a quiche - oba samozřejmě bez lepku.

Ze sladkého u nás najdete cheesecake, dorty, medové kuličky, medovníky, pavlovy, věnečky, kusové zákusky, koláče a další. Všechno je bez lepku a občas i bez cukru, RAW, bez laktózy atd. V případě zájmu je možné připravit dorty a zákusky na objednávku.

V nabídce máme i široký výběr jogurtů, kde největší pecka je jogurt s banánem, medem a ořechy. Každý den pro Vás připravujeme čerstvé sendviče, tousty, chleby, některé klasika zvířecí, ale i vegetariálnské, veganské, bezlepkové...

Samozřejmostí je i prodej zrnkové kávy.

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram

Otevírací doba:

Po - Pá: 8:00 - 21:00

So: 9:00 - 21:00

Ne: den odpočinku

FofrKafe - SOUKENDA
Soukenická 1193/15
110 00 Praha 1

info@fofrkafe.cz
+420 734 139 999

Galerie

bottom of page